Dane osobowe

1. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Karusek.com.pl S.C. danych osobowych (adres e-mail) podanych przez niego w procesie zapisu do newslettera.
2. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne .
3. Dane osobowe przetwarzane są przez Annę Górny-Kłosińską oraz Tadeusza Górnego prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej KARUSEK.COM.PL s.c. z siedzibą w Krakowie 31-216, ul. Konecznego 2/1 U, NIP 945-207-08-83, REGON 120365160.
4. Dane osobowe są przetwarzane w celach marketingowych, w tym w szczególności w celu przesyłania Klientowi informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter z aktualną ofertą Sklepu Karusek.com.pl lub aktualnościami z witryny salon.karusek.com.pl).
5. Zapisując się do newslettera Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie właściciela strony.
6. Sklep internetowy przetwarza tylko i wyłączie adres e-mail Klienta.
7. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
8. Klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.
9. Dane osobowe Klientów nie będą udostępniane innym podmiotom w celach marketingowych bez zgody Klienta.

Polityka prywatności

1. W trakcie korzystania ze witryny salon.karusek.com.pl automatycznie zbierane są dane Klientów takie jak numer IP oraz cookies, które dotyczą technicznego funkcjonowania witryny i obsługi połączenia oraz służą prowadzonej statystyce. Ww. dane każdorazowo zabezpiecza protokół Rapid SSL służący do kodowania i szyfrowania danych podczas ich przekazywania tj. w trakcie ich wysyłania z komputerów Klientów na serwer Sklepu. Dane są niewidoczne dla osób trzecich oraz nie są przekazywane osobom trzecim.
2. Strona internetowa może zawierać odnośniki do witryn internetowych prowadzonych przez osoby trzecie. Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności za praktyki dotyczące ochrony prywatności na stronach internetowych prowadzonych przez osoby trzecie, do których prowadzą odnośniki ze strony internetowej salon.karusek.com.pl  bądź też te które są zintegrowane ze stroną internetową, jak również za praktyki dotyczące ochrony prywatności stosowane przez zewnętrzne firmy zajmujące się reklamą w Internecie. Umieszczenie odnośnika na stronie fizjokarusek.com.pl nie oznacza, że właściciel witryny w jakikolwiek sposób wspiera stronę do której umieścił odnośnik.