Nasi groomerzy

Tetiana Ryga

Pielęgnacja zwierząt była moją pasją już od lat młodzieńczych. Kocham zwierzęta i wkładam w pracę całe swoje serce. W roku 2012 postanowiłam zostać profesjonalnym groomerem i ukończyłam kurs strzyżenia psów i kotów w jednym z najbardziej znanych i renomowanych salonów w Charkowie.

Nasi groomerzy

Izabela Mularz

Zwierzęta były obecne w moim życiu odkąd pamiętam - moje dzieciństwo jest z nimi nierozerwalnie związane. Pielęgnowanie ich było dla mnie czystą przyjemnością, nigdy obowiązkiem. Dorastając zdałam sobie sprawę, że mogę połączyć swoją pasję ze sposobem na życie.

Nasz salon to wyjątkowe miejsce, gdzie w miłej atmosferze i nowoczesnym wnętrzu profesjonalnie zadbamy o Państwa czworonożnych przyjaciół.  W dużym, przestronnym i jasnym wnętrzu zadbamy o to, aby Państwa pupil podczas zabiegów czuł się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Nasz fachowy personel udzieli Państwu wszelkich informacji w jaki sposób będzie przebiegała wizyta Państwa psa lub kota, oraz jakie zabiegi zastana zastosowane. To właśnie ich najwyższej klasy kompetencje są gwarantem najwyższej jakości usług. Wszystkie czynności wykonywane są w miłej atmosferze, nie używamy absolutnie żadnych środków uspokajających. Używany przez nas sprzęt renomowanych firm oraz najlepsze z dostępnych kosmetyki i środki pielęgnacyjne gwarantują uzyskanie wspaniałych efektów.

Nasza przygoda z profesjonalną pielęgnacją zwierząt (groomingiem)  rozpoczęła się z powodzeniem w 2006 roku jako dodatkowo działalność przy specjalistycznym centrum zoologicznym Karusek.com.pl. Posiadamy  całą rzeszę stałych klientów którzy są z nami od samego początku istnienia salonu.

Zwierzęta to nasza pasja!

Po każdym Kliencie sprzęt jest sterylizowany. Salon klimatyzowany!