icon_cart

0

koszyk

O nas

Profesjonalny salon groomerski – najwyższa jakość usług

Salon Karusek to wyjątkowe miejsce, gdzie w miłej atmosferze i nowoczesnym wnętrzu profesjonalnie zadbamy o Państwa czworonożnych przyjaciół.  W dużym, przestronnym i jasnym wnętrzu zadbamy o to, aby Państwa pupil podczas zabiegów czuł się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Nasz fachowy personel udzieli Państwu wszelkich informacji, w jaki sposób będzie przebiegała wizyta Państwa psa lub kota oraz jakie zabiegi zostaną zastosowane. To właśnie ich kompetencje są gwarantem najwyższej jakości usług świadczonych w naszym salonie groomerskim. Wszystkie czynności i zabiegi pielęgnacyjne dla psów i kotów wykonywane są w miłej atmosferze, nie używamy absolutnie żadnych środków uspokajających. Używany przez nas sprzęt renomowanych firm oraz najlepsze z dostępnych kosmetyki i środki pielęgnacyjne gwarantują uzyskanie wspaniałych efektów. Duża wagę przykładamy rónież do higieny pracy, dlatego po każdym Kliencie sprzęt i narzędzia groomerskie są sterylizowane.

Doświadczeniony psi fryzjer gwarancją zadowolenia

Nasza przygoda z profesjonalną pielęgnacją zwierząt (groomingiem) rozpoczęła się z powodzeniem w 2006 roku jako dodatkowa działalność przy specjalistycznym sklepie zoologicznym Karusek. Posiadamy całą rzeszę stałych klientów, którzy są z nami od samego początku istnienia salonu.

Zwierzęta to nasza pasja i staramy się to pokazywać w naszej codziennej pracy!

Nasi groomerzy

psi fryzjer Tetiana Ryga

Tetiana Ryga

Pielęgnacja zwierząt była moją pasją już od lat młodzieńczych. Kocham zwierzęta i wkładam w pracę całe swoje serce. W roku 2012 postanowiłam zostać profesjonalnym groomerem i ukończyłam kurs strzyżenia psów i kotów w jednym z najbardziej znanych i renomowanych salonów w Charkowie.

Izabela Mularz profesjonalny groomer w Salonie Karusek

Izabela Mularz

Zwierzęta były obecne w moim życiu odkąd pamiętam - moje dzieciństwo jest z nimi nierozerwalnie związane. Pielęgnowanie ich było dla mnie czystą przyjemnością, nigdy obowiązkiem. Dorastając zdałam sobie sprawę, że mogę połączyć swoją pasję ze sposobem na życie.